דף הבית -> אודותינו

  אודותינו

  "להיות אבא" הוא פרי מוחו הקודח של סתיו אדם, בלוגר ותיק שמנהל בלוג מצליח ובו למעלה מ-30,000 מנויים. אבא גרוש מזה שלוש שנים לערך, אשר מצא לנכון להרים אתר הורות שמתעסק עם כל הדברים ההוריים מהזווית האבהית. על השאלה "למה?" הוא עונה:"כי צריך". "כי אין כזה מקום בו אבות יוכלו להרגיש בנוח על כך שהם הורים." "זה משהו שאני צריך …"

  אל סתיו הצטרפו אסף כהן, איש עם עבר עשיר בתחום התקשורת הכתובה והרדיו, בלוגר, מפתח אתרים, שף שמחזיק אתר קולינארי מצליח, ורן אשתר ז"ל איש פיננסים וניהול שמהווה את העוגן של המיזם. השלישייה הזו אספה סביבה אנשים טובים המאמינים בשוויון ובשיח יוצר ומשנה מציאות, אנשי תוכן, אנשי מקצוע, ושיתופי פעולה עם פורטלים אחרים ועוד הם המציאות בה פועל המיזם…

  למה אתר לאבות?

  בישראל של שנת 2014 ישנם כמה וכמה אתרים הקשורים להורות, פורטלים ייעודיים וטורים בפורטלים כללים שכולם בתכלס מנכסים את ההורות למגדר הנשי/אימהי .2Bdaddy אינו אתר מגדרי ו/או אתר מאבק שבא לקעקע את האימהות. 2Bdaddy  בא כדי למלא צורך וליצור שיח שיצור מציאות. מציאות בה לאבות יש מקום בשיח ההורי בדיוק כמו לאימהות.

  הצוות שלנו

  על הכתיבה באתר אחראים עשרות כותבים שכולם אבות לילדים, שיכתבו על צרכנות, בריאות, משפט, כושר, הריון ולידה, עגלות, בילויים ואטרקציות, ספרים , הצגות, אוכל ועוד ועוד ועוד – והכול מהזווית ההורית האבהית, ומתוך ההכרה שגם כשאתה הורה אתה אדם שעומד בזכות עצמך.
  על עריכת האתר התמנה אייל באב"ד בלוגר ותיק שמגיע מתחום הפעוטונים ותחום כתיבת התוכן.

  בין גברי הצוות תמצאו גם כמה נשים :
  אפרת מונשרי גורן שתכתוב טור קבוע יחד עם ליאת עזר ואתי קרדוד שיקרא "הפינה של אמא".
  אורנה לבנה שתחדור לנשמה של אבות עם סיפור מיוחד באמצעות ראיונות וידאו :" אמא מראיינת את אבא", ואחרונה חביבה הינה דיאנה סוסנר בעלת בלוג האופנה "עיין בוחנת" שהולכת להלביש בסטיל את אבות ישראל במדור "אבא אופנתי".

  האתר מעצם היותו אתר שפונה להורים בכללם גם אם מרבית הכותבים הם גברים הינו חדש ייחודי בנוף הישראלי, ומפה שהינו פוטנציאלי לחשיפה רחבה של מידע איכותי וממוקד מאוד.

  מעניין?

  נשמח אם תצטרפו אלינו!

  מה יהיה בעתיד

  • לוח דרושים
  • לוח הכרויות
  • קבוצות מטיילים
  • נופשונים
  • כרטיס מועדון "להיות אבא"
  • ועוד הפתעות….