דף הבית -> אסטרולוגיה שבועית מ- 25/06/2015 ועד 01/07/2015

  אסטרולוגיה שבועית מ- 25/06/2015 ועד 01/07/2015

  111

  העזיבות הפתאומיות שלכם ממערכת יחסים נובעת בעיקר מתחושה שחשתם באי יציבות המערכת או בשל מעידה ואפילו הקטנה ביותר של הפרטנר, קשה לכם להיות סלחניים בימים אלה.

  מגיש: אלי מורביה, אסטרולוג ואסטרוסקסולוג.

  ariesטלה

  הדרך להבעת אהבה וחיבה קלה ביותר, הנכם מובנים וברורים לסביבה הקרובה, התקשורת במיטבה. זה הזמן הנכון להביע את רצונותיכם ובמיוחד כלפי בני המשפחה הקרובים. דמות קרובה ביותר, משפחתית, זקוקה לכם כרגע, הקשיבו לה. בבניית מערכת יחסים חדשה הדגש הוא על התקשורת, יש בכם רצון עז ליצור קשר חדש המבוסס על תקשורת נכונה ואכן זה הזמן הנכון לכך, כרגע אתם ברורים וישירים בהבעת כוונותיכםהדרך להבעת אהבה וחיבה קלה ביותר, הנכם מובנים וברורים לסביבה הקרובה, התקשורת במיטבה. זה הזמן הנכון להביע את רצונותיכם ובמיוחד כלפי בני המשפחה הקרובים. דמות קרובה ביותר, משפחתית, זקוקה לכם כרגע, הקשיבו לה. בבניית מערכת יחסים חדשה הדגש הוא על התקשורת, יש בכם רצון עז ליצור קשר חדש המבוסס על תקשורת נכונה ואכן זה הזמן הנכון לכך, כרגע אתם ברורים וישירים בהבעת כוונותיכם

  taurosשור

  הנכם בתקופה בה קשה לכם להסביר לעצמכם או לסביבתכם את רצונותיכם הרומנטיים. אתם נעים בין תחושה של הענקה רבת עוצמה לשותפיכם לבין צורך עז לקבל חום ואהבה בתמורה. זוהי תקופה רבת עוצמה באשר לעתיד מערכות היחסים ימים טובים לנישואים או ליצירת קשרים חדשים, נצלו את טוב ליבכם להעניק לאחרים ודעו לקבל ללא תמורה. בדרך כלל מגע או קשר יגררו אחריהם תחושת פינוק ונועם. בימים אלה אתם נעים בין עונג לעונג, אתם מתחברים בקלות לכל אחד ומשדרים באותה הרמה איתו, דבר זה נובע מרצונכם העז להתחבר לאנשים בכל מצב.

  geminiתאומים

  בימים אלה הפורקן הפיזי מטשטש מעט את החשיבה ההגיונית ויש להימנע  מנפילה אל תוך מערכת יחסים המבוססת על קשר גופני בלבד, עדיף להמתין מספר ימים בטרם תגיעו להחלטה כלשהי לגבי המערכת החדשה.  הנכם משדרים בימים אלה מגנטיות עצומה, אנשים מתחברים אליכם בכל מצב, יש להשאר אופטימיים לגבי מערכות יחסים קיימות ולבחון היטב כל מערכת חדשה, האם המדובר בקשר פיזי בלבד או בקשר רומנטי שיתופי לכל דבר.

  cancerסרטן

  כוחות רבים נדרשים מכם לאלו הנמצאים במערכת יחסים קיימת או לאלו הבונים כעת מערכת חדשה, כדאי למתן את היצר שבכם בכדי לא להבריח את הצד השני וכן להימנע מכל פעילות אגרסיבית שאחר כך תצטערו עליה. בתקופה הנוכחית, הנמשכת מספר שבועות, אתם נתונים להתקפי מצב רוח משתנה ובו בזמן התקפי עצבנות עד זעם על לא סיבה. קשה לכם להסביר לסביבה הקרובה את שעובר עליכם, חוסר השקט שאתם משדרים עלול לערער את מערכת היחסים הקיימת או החדשה הנבנית ולכן כדי לא לאבד אנשים יקרים רצוי ללמוד שליטה ביצרים מצד אחד ומצד שני לעסוק בפעילות גופנית.

  leoאריה

  בתקופה הנוכחית הנכם מקרינים וחשים טוב לב וברי מזל, פרט זה מוביל אתכם לפעולות צדקה למיניהן או כאלה העוזרות לאנשים שמזלם שפר עליהם פחות משלכם. חוסר צדק מעורר אתכם לפעול לעזרת אלה החפים מפשע לדעתכם. כל המרכיבים הללו בימים גורמים לאנשים להיצמד אליכם ולחסות תחת כנפי טוב לבכם, אתם מוקפים אוהדים רבים ומבחינה חברתית אתם נמצאים במרכזו של המעגל.

  virgoבתולה

  תערובת רגשית מוזרה פוקדת אתכם בתקופה זו, עירוב של רצון לפרוץ החוצה עם רעיונות חברתיים חדשים ומצד שני רצינות וחוסר ספונטניות. בני הזוג חשים את שעובר עליכם ומומלץ מאד לנסות להסביר להם את שאתם חשים, כל זאת כדי לא לגרום להם לתסכול מאי יכולתם לעזור לכם. לאלו מכם העומדים בפני קשרי נישואין  ייתכנו עיכובים בביצוע, יש להמתין מספר שבועות עד חלוף התקופה.

  libraמאזניים

  עליכם להיזהר מליפול ברישתם של אחרים וכל זאת משום שאינכם אובייקטיבים. הנכם משדרים בגרות יתר לשותפים הרומנטיים שלכם, משהו מן הזיקנה ופרט זה עלול לפגום ברוח הצעירה. הנכם נמצאים באחת התקופות בחיים בהן אתם מעדיפים להתבודד, הכל נראה כבד עליכם, ואכן אם תסבירו את תחושותיכם לשותפים שלכם ואת רצונכם להיות לבד אולי מערכת היחסים ביניכם תהיה עבורם ברורה יותר ולא מעורפלת כפי שהיא נראית כרגע.

  scorpioעקרב

  מבחינה רגשית אתם נפש עצמאית ביותר הזקוקה למרחב תמרון, הנכם לוקחים הכל בקלות ולדעת חלק מהפרטנרים שלכם בקלות רבה מדי, האופטימיות שלכם נראית לאחרים מסוכנת ולא רצינית.  במערכת יחסים אינטימית אתם די מטעים את הפרטנר שלכם וזאת משום שרגע אחד אתם נושפים אוויר חם למערכת ורגע שני אויר קר, בלתי צפויים לחלוטין, לא כל האנשים בעולם מוכנים להתמודד עם מה שנראה כחוסר יציבות. עליכם בתקופה זו לפתח יותר את מבנה החשיבה, לחשוב בטרם מעשה וכך תמנעו מאי נעימויות עם אחרים אשר אינם מוכנים לקבל את כל השגעונות שלכם.

  sagitariusקשת

  לאלו בכם אשר מתחילים מערכת יחסים חדשה מומלץ ביותר להתמיד בה, די קשה לכם בשלבים האלה להתמיד במערכת וישנה נטייה להתלהב מכל דבר חדש- פרט שיוביל בסופו של דבר למצב בו תישארו לבד בשל ההתפרסות ואי ההתמדה באחת.  חוסר היציבות שלכם במערכת היחסים גורם לכם בסופו של דבר להיות לבד, למרות היותכם טיפוסים חברותיים ומחפשים אחר שותפים בימים אלה. בקשירת מערכת יחסים רומנטית-פיזית חדשה בתקופה הנוכחית ישנה נטייה לעירוב מינים ועליכם למצוא את הפרטנרים המתאימים לעניין ולא להנחית ללא התראה מוקדמת. עליכם למצוא גיוון במערכות היחסים אחרת תשתעממו מהר מאד.

  caricornגדי

  מומלץ ביותר בתקופה זו למתן את עולם הפנטזיה ולנסות לשלבו בעולם המציאות. בימים הקרובים הנכם בשיא הרגישות שלכם, האינטואיציה מוגברת ומושפעת מן הסביבה ועלולה להוליך אתכם שולל. ישנה נטייה ברורה להטביע את חוסר הצלחותיכם באוכל ושתייה ובכל אותם אמצעים הגורמים לשכוח את המציאות, הנכם חשופים יותר מתמיד לפיתויים שונים של אמצעים משכרים ועלולים למצוא את עצמכם מסובכים.

  כושר השיפוט שלכם לקוי בתקופה זו ולמרות שאתם יודעים כי ברוב המקרים אתם טועים, הפיתוי גדול מדי ואתם נוהים אחרי כל אחד.

  aquariusדלי

  בתקופה זו אתם נוטים להסתובב עם תחושת בטן טובה לגבי עצמכם, נראים טוב וממש מאוהבים בחיים. אנרגיה רבה מושקעת ביצרים ועליכם ללמוד למתן אותה משום שהיא עלולה לשרוף את אלו שבקירבתכם, העמסת חום יתר על מערכת היחסים עלולה לשרוף אותה, מה גם שכוונתכם טובה אבל הצד השני לא תמיד מודע לכך.

  בתקופה זו הנכם מחפשים אחר מערכת יחסים עמוקה, כזו שתעניק לכם את הבטחון הריגשי שלו אתם זקוקים, הנכם מוכנים להפתח לצד השני אולם רק לאחר שהוא יוכיח את רצינות כוונותיו. העזיבות הפתאומיות שלכם ממערכת יחסים נובעת בעיקר מתחושה שחשתם באי יציבות המערכת או בשל מעידה ואפילו הקטנה ביותר של הפרטנר, קשה לכם להיות סלחניים בימים אלה.

  piscesדגים

  בתקופה זו הנכם רגישים באופן יוצא מן הכלל לכל שינוי במערכת היחסים. נדמה כי אתם נבל אשר פריטה על מיתריו גוררת אחריה ויבראציה ארוכת טווח, אולם הצליל אינו נעים. בימים אלה קנאותכם לבני הזוג מוגברת, הנכם רגישים ביותר לכל שינוי קל אצלם ומיד מגיבים. בני הזוג אינם חשים בנוח, זאת משום שאתם מעניקים להם תחושה שהם רכושכם, מומלץ מאד בימים אלה לנסות להיפתח אל בני הזוג, להבין את המניעים שלהם ואת רגשותיהם. לאלו המתחילים מערכות יחסים חדשות, מומלץ לא לבוא בדרישות מוגזמות ובטחון רגשי או חומרי, אלא להניח למערכת לזרום באופן טבעי ולאפשר לשותף החדש להתבטא

   

   

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *