דף הבית -> אמא בלוג -> התקן תוך רחמי כדורי – איך לא חשבו על זה קודם?
  בלרין – התקן תוך רחמי חדשני למניעת הריון, מתאים לשימוש מגיל 15

  התקן תוך רחמי כדורי – איך לא חשבו על זה קודם?

  בלרין – התקן תוך רחמי חדשני למניעת הריון הוא בשורה חדשה ומשחררת בתחום מניעת הריון שמתאימה כמעט לכל הנשים באשר הן:
  אינו דורש אחריות יומיומית לנטילה, תקף ל-5 שנים שימוש, אינו משפיע על פריון עתידי, מתאים לנשים צעירות שטרם הרו, ללא הורמונים ובעקבות צורתו הכדורית עם הרבה פחות תופעות לוואי בהשוואה להתקנים הקיימים (שצורתם T) כדוגמת כאבים והתכווצויות, ובהתקנה פשוטה עם פחות כאבים משמעותית עם סיכון מופחת לסיבוכים. המוצר כבר נמצא בשימוש באירופה על ידי עשרות אלפי נשים ולאחרונה המוצר נכנס לשימוש בישראל, לאחר אישור משרד הבריאות.

  כל הטוב הזה הנו פרי פתוח ישראלי של חברת OCON, ומשווק ע"י ענקית התרופות פריגו.

  נשים רבות בכל גיל נאלצות להשתמש באמצעי מניעה מגוונים אשר השימוש בהם כרוך בתופעות לוואי  כלשהן (גם אם מינוריות)  ו/או באחריות של נטילה יומיומית/שבועית, ו/או לסבול נזקים מצטברים, פגיעה בליבידו ועוד.

  בלרין – התקן תוך רחמי חדשני למניעת הריון
  התקן רגיל למניעת הריון

  ההתקן התוך רחמי, כקונספט פותר את הנשים מדאגה קבועה ואחריות אישית למניעת הריון.
  ההתקן בעצם מאפשר לנשים להרגיש בטוחות מפני כניסה להריון לא רצוי, מאפשר ספונטניות, ונדרש להחליפו כל כמה שנים.
  והכי חשוב, לנשים שהשימוש בגלולות אסור ו/או מסוכן כמו מעשנות ונשים עם בעיית קרישיות יתר, הוא למעשה פתרון מצוין.

  כיצד התקן תוך רחמי מונע הריון:

  יוני הנחושת בהתקן הכדורי ובהתקני נחושת מסוגים שונים מונעים הן את היכולת של הזרע להגיע לביצית, והן את היכולת של הזרע להפרות את הביצית ומונעים מהביצית להשתרש ברירית הרחם.
  התקן תוך רחמי נחשב לאמצעי המניעה היעיל ביותר לנשים למניעת הריון, אפילו יותר מהגלולה (זאת מכיוון שבפועל לא תמיד מתמידים בנטילתה, או לחלופין בעקבות הקאות, שלשולים וכו')! בנוסף, אלו המתכננות להיכנס להריון, חוזרות להיות פוריות מיד בעת הוצאת ההתקן ויכולות לנסות להיכנס להריון ללא צורך בהמתנה.

  בלרין, התקן תוך רחמי מגיל 15

  כשהתחלתי לחקור קצת את נושא ההתקן ומה הרופאים מציעים היום בארץ דיי חשכו עיניי. ההתקן המקובל בארץ, זה שמבטיח הגנה בפני הריון לא רצוי בא עם הרבה כוכביות אדומות ונשים רבות לא תמיד מודעות לסיכונים בהכנסת ההתקן התוך רחמי לתוך גופן. ולא מדובר בחוסר מקצועיות של הרופאים, אלא מדובר במבנה הרחם ובמבנה ההתקן שיש היום בשוק הישראלי.

  בנוסף, ולצערן של נשים רבות, עד היום, ההתקנים התוך רחמיים שהוצעו בשוק, למרות יעילותם הגבוהה במניעת הריון, היו בעיקר לשימוש של נשים אחרי לידה, נשים שסיימו ללדת והשימוש בהם, למרות היתרונות המשמעותיים היה כרוך באי נוחות בעת ההתקנה וכן בהתכווצויות וכאבים לאורך השימוש.

  ולמה התכנסנו כאן:

  אישית אני מאמינה שכל פיתוח חדשני שיכול לעזור לנשים רבות לא לחוות תופעות לוואי/ להוריד את רמת התופעות לאחר הכנסת ההתקן ולשפר את איכות חייהן, הוא מבורך.

  אז כאמור ההתקן הכדורי, פיתוח ישראלי שעשרות אלפי נשים נושאות אותו בשביעות רצון במדינות אירופה ומאות נשים החלו להשתמש בו בישראל הוא בשורה מן הסוג הזה.

  בלרין – התקן תוך רחמי חדשני למניעת הריון, מתאים לשימוש מגיל 15
  מימין "בלרין" – משמאל התקן רגיל

  בלרין (ההתקן הכדורי), הנו בעל מבנה ייחודי, שכן, על חוטי התיל הגמיש בעל הזיכרון הצורני שלו מולבשות כדוריות נחושת.

  התכונות האלו יחד עם המבנה הכדורי שאין לו פינות או קצוות חדים מעניקות להתקן גמישות המאפשרת לו התאמה מקסימלית למבנה הרחם, ללא גירוי, גירוד הדפנות ופציעה. בנוסף – החדרתו/התקנתו בגוף האישה, כרוך בפחות כאבים וסיכונים .
  (כמודגם בסרטון מטה).

  מדובר בבשורה מהפכנית של ממש למי שפחדה מהשימוש בהתקן עד היום ובעיקר לנשים שהתקן תוך רחמי לא היה אופציה עבורן בשל גילן הצעיר ו/או הסיבה שלא הרו בעבר.

  מספרת לנו א. שהתנסתה בבלרין.

  "הרופא לא נתן ברירה בידי ואסר עלי להשתמש בגלולות. לא אהבתי את רעיון ההתקן בגלל כל תופעות הלוואי ששמעתי עליהן. לאחר תחקיר הגעתי להתקן הכדורי. ולא התאכזבתי. כמי שהשתמשה בגלולות המון זמן, הופתעתי לגלות את החופש שהעניק לי ההתקן.

  ההטרדה שבלזכור לקחת את הגלולה, תחושת הנפיחות בבטן, מצבי הרוח, ותנודות בחשק המיני נעלמו כלא היו. נהפוך הוא, אני חשה בטוחה ומשוחררת יותר, ו… סקסית. גיליתי את החופש שלי מחדש הודות להתקן הכדורי.

  ממליצה בחום לכל אישה. חבל שלא גיליתי אותו קודם."

  על ההליך:

  בלרין – התקן תוך רחמי חדשני למניעת הריון, מתאים לשימוש מגיל 15
  בלרין לאחר התקנה ברחם

  את ההתקן יכול להתקין הגניקולוג המטפל שלך  (עלויות ההתקנה משתנות אצל כל רופא חלק מהגניקולוגים מחזיקים מלאי של ההתקן במרפאתם אך גם ניתן לקנות ישירות מהחברה). אישה המעוניינת להשתמש ב"בלרין" יכולה לרכשו ישירות כאן.
  מחירו: 649 ש"ח.
  כאשר בחישוב מהיר עלות חודשית ל-5 שנים עומדת על 11 ש"ח לחודש.

  יתרונות בלרין – התקן תוך רחמי חדשני למניעת הריון:

  • לשימוש רצוף של 5 שנים.
  • מתאים לנערות החל מגיל 15!!
  • הפחתה משמעותית של סיכונים כמו ניקוב דופן הרחם.
  • אחוזי פליטה לא רצונית נמוכים יותר.
  • יעיל מבחינת מניעת הריון בדומה להתקנים אחרים.
  • חזרה לפוריות לאחר הסרה – מיידית.
  • פחות תופעות לוואי לאורך השימוש כמו כאבים והתכווצויות רחמיות וכן מגמה של הפחתה בדימומים ווסתיים.

  למידע נוסף מומלץ להכנס לאתר http://www.ballerine.co.il/

  ראו סרטון שמדגים את יתרונות "בלרין"

   

   

  אני חושבת שאלו הן חדשות מדהימות.
  סינסרלי יורז,
  אנה

  אודות אנה אמיר

  אנה אמיר
  שמי אנה אמיר, בת 34, נשואה ליונתן ואמא לביולוגית- ליה ובן בכור, מאומץ ושעיר בשם ג'יל. אני גרה עם המשפחה המדהימה שלי בצורן שבשרון. אז מהשם אפשר להבין שאני עולה, ישנה אומנם, אבל עליתי עם משפחתי לארץ בגיל 9 ומאז גדלתי להיות קיבוצניקית בנשמה. ב12 שנים האחרונות עבדתי כטכנאית מחשבים ורשתות וכשמאסתי בדבר,והפכתי לאם מהמניין, ביקשתי את עצמאותי לי ופתחתי עסק למוצרים מעוצבים לחדרי ילדים ותינוקות ואין מאושרת ממני בעצמאות שלי.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *