דף הבית -> הורים מעודכנים -> תתעוררו !!! יש לכם היזדמנות לקריירה !!!

  תתעוררו !!! יש לכם היזדמנות לקריירה !!!

  את עמירם קאופמן אני פוגש לכוס קפה בשעה שלמרבית האנשים נחשבת לסוף היום … שמונה וחצי בערב, עמירם עובד קשה מאד בלעזור לאנשים והוא לפני סמינר "לעלות על מסלול ההמראה" נוסף כך ש… לתפוש אותו לשעה וחצי למרות שהוא מומחה לניהול זמן עצמי זה לא עניין פשוט… ואני נודניק פולני(ה) שחייב לשאול את השאלות הכי …פולניות …וזה עניין אותי …מה לטייס, איש שעשה חייל בחיל האוויר ולניהול קריירה ???  בשורות הבאות תגלו מדוע החלטתי שאני רוצה ללכת לסמינר ביום שישי ומדוע אני חושב שאני הולך להפיק מזה ולא מעט …ואתם ? תתעוררו !!! יש לכם הזדמנות  לקריירה !!!

  קצת פרטים על האיש …מהסוג שאולי תמצאו גם במקומות אחרים ובכל זאת :
  בן 54 או כמו שהוא מגדיר זאת 40 + 14,  תושב רעות. נשוי לעידית, סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת הביטוח "שומרה". אב לשלושה – שי בת 26, גיל בת 23 ורון בן 20.  מאמן בכיר, בעלים ומנכ"ל של "קריירה זה העסק שלי" – מאמן לקריירה, לעסקים ולמנהלים.

  ב- 13 השנים האחרונות עמירם עזר למאות אנשים להצליח יותר בקריירה, בעסקים ובחיים – שכירים, מנהלים בכל הדרגים, יזמים ובעלי עסקים, גברים ונשים, מבוגרים וצעירים. זאת כאשר הוא מנווט את הדרך בהפרדה ברורה בין אימון לטיפול, מכשלה שלא מעט אינם מסוגלים לחצות … מודה שזה משהו שגרם לי להערכה של הבחירה שלו מתוך היכרות עם התחום בו לפעמים הגבולות מטשטשים …לא אחת …
  עמירם פרש מחיל האויר בגיל 40 בדרגת סגן אלוף, וזאת לאחר שורה של תפקידים בכירים בערוץ המבצעי והפיקודי, הוא בעל נסיון רב בעבודת מטה ובתהליכים ארגוניים אסטרטגיים עם דגש ברור על תחומי הניהול והתפעול, תפקידיו האחרונים כלובש מדים היו: ראש צוות וסגן מפקד ביחידה לשיתוף פעולה של חיל האויר, רל"ש ראש להק אויר, ראש מדור במחלקת מבצעים, ועוד, יש לציין שבמקצועו הצבאי היה  איש צוות אויר – טייס משנה, נווט ומוביל בטייסות מסוקי סער. בעל נסיון של 21 שנות טיסה, מתוכן 17 שנות טיסה מבצעית בטייסת מסוקי סער כבדים – יסעורים…. בהשכלתו האקדמאית עמירם בוגר תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב, ומוסמך תואר שני במינהל עסקים MBA מאוניברסיטת בן גוריון, כמו כן סיים לימודי ייעוץ ארגוני בבי"ס "תפנית" של האוניברסיטה הפתוחה, לימודי Coaching נרחבים ב – "Coaching Academy", לימודי הנחיית קבוצות במכון "גישות", ועוד קורסים והשתלמויות רבות….כשישבתי מולו נפלט לי מהפה אתה לא מפסיק ללמוד אה ???

  עמירם  חבר פעיל בהתנדבות בעמותת מ.ל.א. – "מרכז למודעות אישית", העוסקת בסדנאות למודעות אישית, וחבר בקבוצת  BNI סביון  – Business Networking International.  בשביל הכייף האיש רוכב אופני שטח, מתאמן בצ'י קונג, מזיע בחדר כושר, הולך, ועוד (לא הכול ביחד…)

  בואו לשנייה ונתעסק עם הסיפור האישי של האיש … יש לזה משמעות די רצינית מבחינת החוויה שלי …ופה ברשותכם/ן אני מפנה את הבמה למילותיו שלו … :
  "בגיל 40 הייתי אמור להיות מאושר. כל מי שהסתכל עליי בטח חשב שאני מאושר. הייתי אדם מצליח. עשיתי את כל ה- V'ים ברשימת ה"הצלחות" שהייתי אמור לעשות. בגיל 21 סיימתי קורס טייס. הייתי לקראת פרישה, בסיום קריירה ראשונה ומצליחה בחיל האוויר. על החזה ענדתי בגאווה כנפי טייס והיו לי באמתחתי כעשרים שנות טיסה מבצעית כנווט מוביל בטייסת יסעורים (מסוקים כבדים). על הכתפיים היו לי דרגות סגן אלוף. הייתי נשוי ואבא לשלושה ילדים. סיימתי תואר ראשון ותואר שני. היה לי בית נאה ברעות. היו לי הרבה קבלות והמון סיבות לגאווה.

  אבל אני לא הייתי מאושר בכלל. להפך. הייתי לא מאושר. מאוד לא מאושר. משהו לא עבד. הייתה לי תחושה שכל האנשים, חוץ ממני, יודעים "משהו" שאני לא יודע. ש"משהו" בחיים שלי לא עובד. לפעמים הרגשתי שאני "איש מת מהלך"… מה הטעם בכל זה? הייתי עלול להמשיך ולחיות ככה עד יום מותי.

  ואז החלטתי את ההחלטה ששינתה לי את החיים. החלטתי לא להמשיך לחיות ככה. החלטתי למצוא את ה"משהו" המסתורי הזה, שעדיין לא ידעתי מהו. וכאן מתחילה, כפי שאני מכנה אותה היום בחיבה, "שנת ההתעוררות" שלי. עשיתי בשנה הזו המון דברים שלא עשיתי עד אותו הרגע, מסע אמיתי ונוקב לתוך עצמי – טיפול אישי מעמיק, סדנאות מודעות עצמית, סדנאות זוגיות, ועוד המון דברים. המון. זה היה מפחיד, מטלטל, מרגש. והתעוררתי, Wow, איך שאני התעוררתי. התחלתי להרגיש, משהו חדש ומאוד מרגש בשבילי. התחלתי לחייך, באמת, בצורה עמוקה. התחלתי להאמין בעצמי. הפכתי להיות אופטימיסט. התחלתי להבין אנשים ולהתחבר אליהם. ועדיין התלבטתי מאוד מה לעשות עם כל מה שקורה איתי. התחלתי ללמוד ייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות. זה היה מעניין, אבל עדיין לא מדויק. ואז נחשפתי למילה Coaching. בינגו!!! מייד חשתי שזוהי הדרך המדויקת ביותר עבורי לתת המון ערך לעולם ולהגיע הכי מהר לעבודה עם אנשים. והתחלתי במקביל לימודי אימון נרחבים שנמשכו קרוב לשנה. וחשפתי את הייעוד האישי שלי – "לאפשר לאנשים לצמוח". חתיכת ייעוד…

  ואז הכול התחבר. היכולת הקיימת שלי משנותיי הרבות בחיל האוויר – לעמוד במשימה ולגרום לדברים לקרות. והיכולת החדשה שלי – להתחבר באופן עמוק עם עצמי ועם אנשים אחרים. ויצאתי לדרך חדשה כמאמן. ב- 13 השנים האחרונות אני מאמן, חוקר, כותב, מנחה, מרצה ומלמד. הפכתי למומחה לניהול עצמי, ולמומחה לניהול עולם העבודה – ניהול קריירה, ניהול עסקים וניהול בארגונים. והפכתי להיות אדם מאושר. מאוד. אז הנה אני היום. מאמן בכיר ומנוסה. שמאמין באדם. מאמין באימון. ומאמין בנו וביכולת שלנו ליצור את החיים שאנחנו רוצים. האם זה באמת אפשרי? אני מאמין שזה אפשרי. ואתם?"

  כאחד שגדל כאדם דתי ובחר בשאלה, ולאחר קריירה מצליחה של 20 שנה בחיל האוויר – בוגר קורס טייס, איש צוות אוויר בטייסת יסעורים וסא"ל במטה המבצעי של חיל האוויר – בחר עמירם להתעורר, להיות מאמן,  ולאפשר לאנשים להגשים את חלומותיהם. עמירם מצליח להפוך "מילים גדולות" שלא מעט אנשים משתמשים בהן בסוג של קלות דעת מאד אופיינית בתחום  לסוג של עקרונות פשוטים המשמשים ככלים להצלחה בחיים, הוא מצליח לחבר בהרצאותיו מגוון עולמות תוכן – יהדות, פסיכולוגיה חיובית, מדעי ההתנהגות, ניהול, רוחניות, אימון ועוד… אני יושב מול בן אדם שמספר לי בשקיפות, על השינויים שעבר בחייו האישים על הלקחים שהפיק מהם, על השינוי מאדם שמאמין באלוהים לאדם שמאמין באדם, על הההקבלה והשוני בין עולם האמונה הדתית לבין עולם האמונה באימון אישי ומקצועי …

  עוד אנו יושבים ואני מקשה עליו בשאלות פולניות למהדרין …מה ההבדל בין קריירה לבין משרה, מאיפה יש את היכולת לקחת ולהפריד בין אימון לחיים לבין טיפול כאמור משהו שהרבה מאד מאמנים כושלים בו … אני יושב ומקשיב לתשובות שמצליחות לעניין אותי, מצליחות להפריד את האיש מההמון המאמן ( ביטוי שעלה לי לאחר ריבוי המאמנים בכל תחום ). אני מודה שניסיתי להקשות בגין הדברים ששמעתי ממנו ולשאול לא מעט שאלות קונטרה חלקן קנטרניות …על כולם קיבלתי תשובות די מסודרות , תשובות שאני יכול לחיות איתן עם כל הידע האישי שלי כל שכן אורחות החיים שלי … האיש מצליח לגרום לי לשאול שאלות נוספות והתשובות שלו מהוות מבחינתי סוג של תימצות שמעורר בי עניין לעוד …  עוד שאומר שאני אגיע לסמינר ביום שישי  … אני ממליץ גם לכם …

   

  ביקשתי וקיבלתי ממנו רשות לתת לכם קישור לקריאת המדריכים שלו …

  הקליקו כאן לקריאת המדריכים – במתנה:

  המדריך לניהול עצמי – "עשרת העקרונות לניהול עצמי מצליח"

  המדריך לניהול קריירה – "הסוד של קריירות מצליחות"

  המדריך לניהול עסקים –  "ששת המנהלים – המודל לניהול עסק מצליח"

  המדריך למנהלים בארגונים – "שבעת הסודות של מנהלים מצליחים בארגונים"


  ועכשיו שימו לב …. כמו שסיפרתי לכם ממש על ההתחלה ביום שישי הקרוב 12 למאי עמירם עורך סמינר … היפה הוא שאם עד ההפסקה בסביבות עשר וחצי אם לא תאהבו את מה שהולך שם, אם תרגישו שאתם לא מקבלים ערך אמיתי ומהותי מתוך הסמינר … כספכם יוחזר לכם במלואו בלי שאלות … כמה אנשים נותנים לכם אחריות של 100% ???   כך שלהפסיד אין לכם/ן שום דבר אלא רק להרוויח הלא כן ??? אני מזמין אתכם/ן !!!

  הקליקו כאן לכל הפרטים על הסמינר הקרוב:

  "לעלות על מסלול ההמראה" – בוקר יום שישי 12/5/17.

  רוצים לדבר עם האיש ישירות ?  מוזמנים/ות …  052-3500094 | 077-3500948

  אודות סתיו אדם

  סתיו אדם
  סתיו אדם, יליד 67, אב לארבע נסיכים ונסיכות, מתוכם בת אחת בגירה ו3 במשמורת משותפת (2 בנים ובת), פעיל חברתי בתחום ההורות השיווינית, עיתונאי בעבר ובלוגר ותיק בהווה באתר "סתיו והדרך טעימה לי" - בלוג קולינארי עם נישה מיוחדת הנקראת: "סיפורי מתכון". משמש כחלק מצוות הכותבים הקבועים בפורטל המשפחה תחת הטור : "אבא של שבת" , היה פעיל גם בXNET, news1, nrg ועוד... 054-4716703 stav@2bdaddy.co.il

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *